Hikvision DS- 2CE12DF8T- FSLN 3.6mm ColorVu
Originalna cena je bila: 11.376 rsd.Trenutna cena je: 9.670 rsd.
Šifra proizvoda: 93883 Kategorije: , Oznake: , , ,
2 MEGAPIXEL ColorVu Audio Fiksna Bullet Kamera Rezolucija snimanja: 1920 x 1080 @25fps Osetljivost: 0.0003 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with white light Signalni prekidač: TVI/AHD/CVI/CVBS Osvetljenje: Domet bele svetlosti do 40m Interfejs: integrisani mikrofon Ostale karaktersike: WDR 130dB, 3D DNR/2D DNR, BLC, HLC, Global, HLS, BLC, 4 programabilne zone kretanja i 4 maskiranja područja Napajanje i potrošnja: 12V DC, 5 W Radna temperatura i nivo zaštite: -40 ºC do …
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hikvision DS- 2CE12DF8T- FSLN 3.6mm ColorVu“