DAHUA HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6 bullet kamera 3,6mm 2MP
7.776 rsd
2MP Smart Dual Light HDCVI kamera sa fiksnim fokusom
- Maks. 30 fps@1080p
- 3D NR
- Smart Dual Light
- 40 m udaljenosti osvetljenja
- Super Adapt
- Ugrađeni mikrofon
- 3,6 mm fiksno sočivo (2,8 mm opciono)
- CVI/CVBS/AHD/TVI se može prebaciti
- IP67, 12 V DC
| Proizvođač | DAHUA |
|---|---|
| Rezolucija | 2MPix |
| Tip kućišta | Bullet |
| Objektiv | 3.6mm |