Hikvision DS- 2CE12DF3T- FS 3.6mm Colorvu
Originalna cena je bila: 10.656 rsd.Trenutna cena je: 9.058 rsd.
Šifra proizvoda: 87854 Kategorije: , Oznake: , , ,
2MP Bullet kamera sa LED osvetljenjem 4 u 1 (TVI, CVI, AHD, analogna) Tip kućišta: Bullet kamera. Rezolucija: 2 MP. Tip objektiva: Fiksni objektiv 3.6 mm. Vidni ugao: 91°. Domet LED dioda: do 40m. WDR: Digitalni WDR. Stepen zaštite: IP67.
Metal. Napajanje: 12 V ± 25%, max. 5.7 W. Preporučeno je k…
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hikvision DS- 2CE12DF3T- FS 3.6mm Colorvu“