Hikvision DS-2CE12DFT- PIRXOF 3,6mm ColorVu
Originalna cena je bila: 11.952 rsd.Trenutna cena je: 10.159 rsd.
Šifra proizvoda: 50994 Kategorije: , Oznake: , , ,
2 MEGAPIXEL PIR Siren Full Time Color Kamera; Rezolucija snimanja: 1920 x 1080 @25fps; Osetljivost: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with White LightSignalni prekidač: TVI/AHD/CVI/CVBS; Interfejs: 1 alarm izlaz; Osvetljenje: Domet bele svetlosti do 40m; Ostale karaktersike: WDR 130dB, 3D DNR, AGC, HLC, BLC, 4 programabilne; zone kretanja i 4 maskiranja područja, PIR detekcija, strob svetlo (crveno-plavo); alarm, zvučni alarm; Napajanje i potrošnja: 12V DC, 8,5 W; Radna tempera…
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hikvision DS-2CE12DFT- PIRXOF 3,6mm ColorVu“